Bilgi Güvenliği Politikamız

Lotus BT

Teknolojinin ilerlemesiyle beraber bilgiye erişmek ve erişilen bilgiyi an içerisinde çeşitli yerlere dağıtmak çok kolay bir eylem haline geldi. Bilginin farklı yerlere dağılımının kazanımları olduğu gibi zararları da oldukça fazladır. Kurum ve kuruluşların göz önüne almaları gereken en önemli konular arasında gizli kalması gereken bilgilerin istenmeyen kişiler tarafından elde edilmesidir.

Lotus BT bilişim hizmeti veren bir kurum olarak bilgi güvenliğine büyük önem veriyor. Dünya çapında projelere imza atan bir marka olarak bilgi güvenliği şirket politikalarımız arasında ilk sırada yer alıyor. Lotus BT olarak gizli kalması gereken bilgilerin istenmeyen kişiler tarafından ele geçirilmesini önlemek üzere sert kısıtlama politikaları uyguluyoruz.

Dijital dünyanın bize sunduğu yeni teknolojileri ve yeni çözüm yollarını kullanmayı seviyoruz ama müşterilerimizin güvenliğinden de Lotus BT olarak sorumlu olduğumuzun bilincindeyiz.

Gizli kalması gereken bilgilerinizin istenmeyen kişilerce ele geçirilmesine izin vermiyoruz. Bilgi tasarlayan ve bunu önemli kazanımlara dönüştürme gayesinde olan bir marka olarak uluslararası standartlara uygun bir şekilde geliştirdiğimiz bilgi güvenliği politikamız ile hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşları koruyoruz.

Bilgi güvenliği politikamızda hedefimizi Lotus BT’den hizmet alan tüm kurum ve kuruluşların sürekli erişebileceği doğru ve güvenli bilgileri sunmak olarak belirledik.

Bu hedeflere ulaşmak için;

  • Kurumunuzun gizliliğinizin sağlamak üzere bilgiye kontrolsüz erişimin önlenmesi yöntemini kullanıyoruz.
  • Sisteminizin yetki kapsamında erişilebilirliğini ve sürekliliğini kontrol etmek amacıyla devamlı ve düzenli olarak gözden geçiriyoruz
  • Kurumsal bilgilerinizin varlığıyla ilgili tehlikeli faktörleri saptıyoruz. Bu konudaki gerekli düzeltme çalışmalarını yaparak bu konudaki iyileştirme çalışmalarını düzenli olarak yapıyoruz.
  • Kurumunuzun bilgi güvenliği politikası ve sürekliliği hakkında çalışanlarınıza verdiğimiz gerekli eğitimlerle onların bilgi güvenliği konusunda farkındalıklarını artırıyoruz.
  • Kurumunuzun bilgi güvenliği ile ilgili her türlü riske karşı her zaman hazır olmasını sağlıyoruz.
  • Müşterileri beklentileriyle ilgili olarak kurumunuza uygun öneri sistemlerini kullanıyor ve bilgi edinilmesini sağlıyoruz. Ayrıca, müşterilerinizin beklentileriyle ilgili tasarımlar yaparak doğru bilgileri müşterilerinize ulaştırıyoruz.
  • Bilgi güvenliği ile ilgili kanunlar kapsamında bilginin üretilmesini ve yetki alanı içinde bilgiye erişimini sağlıyoruz.

Bilişim Teknolojileri trendleri ve haberleri konusunda güncel kalın!

Lotus Bilişim Teknolojileri E-posta Haber listemize katılın ve bilişim teknolojileri trendleri ve haberi ile ilgili tüm güncellemeleri alın. Dilediğiniz zaman E-posta listemizden çıkabilirsiniz…

Tebrikler, abone olundu. Ops! Bir hata ile karşılaşıldı.

Profesyonellik ve Güvenin Birleşimi

Hizmetlerimiz

Altyapı Tasarım ve Projelendirme

Veri Merkezi (Data Center) Projelendirme

Network Projelendirme

Eğitim Hizmetleri

Çözümlerimiz

Sunucu Masaüstü Sanallaştırma

Veri Depolama ve Yedekleme

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Siber Güvenlik Çözümleri

Ağ Güvenliği

Uç Nokta Ve Mobil Uygulama Güvenliği

DLP

Fidye Yazılım Koruması

MDM Mobile Device Management

© 2024 Lotus Bilgi Teknolojileri | Tasarım Uidea

Bilişim Teknolojileri trendleri ve haberleri konusunda güncel kalın!

Haber Listemize Hemen Katılın

Başarıyla abone oldunuz! Ah! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.
Teşekkürler, şu an katılmak istemiyorum...