Hizmetlerimiz

Bilgiye Yön Veren Eller Lotus Bilgi Teknolojileri​

Hizmetlerimiz

In to am attended desirous raptures declared diverted confined at. Collected instantly remaining up certainly to necessary as.

Altyapı tasarım ve projelendirme

Altyapı sistemleri, uluslararası standartlara uygun topolojik ve mimari dizayn ile tümleşik bir tasarım ve titiz bir uygulama gerektirir. Günümüzde kurumların değişen ihtiyaçlarını karşılamak için kendi altyapılarını oluşturmaları gerekmektedir. Bu kurulan altyapılar için ön keşifte bulunup firmanın bugün ve gelecekte ihtiyacı olabilecek noktalar belirlenip, bu ihtiyaçları karşılayabilecek; sağlam, güvenli, yenilenebilen, kaliteli ve verimli bir altyapı oluşturmak önem arz etmektedir. Önceliklerimiz mevcut veri iletişim altyapısını kullanabilmek, harici sistem entegrasyon kolaylığı sağlamak, veri ve enerji iletiminin uzun ömürlü ve sorunsuz çalışmasını sağlamaktır. İşyerinizin ihtiyacı olan tüm altyapı çalışmalarını uzman ekibimiz ile gerçekleştiriyoruz Ofislerin ve IT odalarının; Anahtar teslimi planlama, tasarım ve inşaat / modifikasyonunu sağlıyoruz.

Veri Merkezi (Data Center) Projelendirme

Günümüz veri merkezi yaklaşımı artık ihtiyacınıza göre büyüyebilen, veri merkezi içinde olması gereken bileşenlerle hazır bir şekilde gelen, çok daha hızlı ve efektif olarak kullanıma geçirebileceğiniz yapılardır. Günümüzde konteyner veri merkezi olarak örneklerini gördüğümüz bu yapılar tek kabinet boyutunca veri merkezi ihtiyaçlarının karşılanabildiği yapılara kadar ihtiyaca göre farklı şekillerde sunulabilmektedir. Büyüme planları, verimli soğutma, güvenlik ve sürdürülebilirlik açısından mimari çalışmalar Veri Merkezlerinin en önemli katmanlarındandır. Tüm ihtimaller göz önünde bulundurularak yaptığımız çalışmalarda optimum çözümler sağlanabilmektedir. Sizin tek yapmanız gereken kaç adet donanımınızı/aktif cihazınızı barındıracağınızın bilgisini vermek. Lotus BT ile uçtan uca veri merkezi tasarımı ile donanım ihtiyaçlarınız (sunucu, veri depolama, omurga anahtar, kenar anahtar, hiper-bütünleşik sistemler, bütünleşik sistemler v.b.) adreslemekte ve ihtiyacınız olan çözümler sağlanmaktadır.

Network Projelendirme

Gelişen teknoloji ile büyüyen ve karmaşıklaşan veri merkezlerinde güvenlik ve performanstan ödün vermeden hizmet alabilmek her geçen gün daha fazla bilgiye ihtiyaç olduğunu hissettirmektedir. Lotus BT olarak uzman mühendis kadromuzla; güvenlik, esneklik, yönetilebilirlik ve yüksek erişilebilirlik formlarına bağlı kalarak müşterilerimize Network alanındaki tüm ihtiyaçlara yönelik tam kapsamlı çözümler sunmaktayız. Network üzerinde çalışan çapraz teknolojilere hâkim olan Kablolu, kablosuz ağlar, ağ güvenliği, uçtan uca ağ yönetimi, Mobil ve IoT'ye hazır akıllı ağ ve tüm ağ altyapısı gibi sistemlerin bir arada sorunsuz çalışması için güvenli ve sürdürülebilir çözümler sunuyoruz. Network detaylı, titiz çalışma ve bilgi gerektirir. Kurulumunu yaptığımız ve var olan networklerde 7/24 ve Profesyonel Bakım Destek hizmetleriyle değişen isteklere hızlı çözümler üretiyoruz. Network uzmanlarımızla performans ölçümleri, güncellemeler, log ve konfigürasyon incelemeleri gibi hizmetlerle en verimli ve güvenli hale getiriyoruz.

Eğitim Hizmetlerimiz

Sistemlerimizin kurulumundan sonra tam verimli kullanımı için eğitim hizmetleri sağlıyoruz. Ekibimiz ile kurumunuza özel eğitim ihtiyaçlarınızı dinliyor, nitelikli konu uzmanlarıyla birlikte öğrenmeyi kolaylaştıran eğitimler kurguluyoruz. Uzun yıllardır sektörde edindiğimiz tecrübelerin sonucunda tek bir alanda bilgi sahibi olmanın, iş ortaklarımız tarafından kabul edilebilir bir durum olmadığıdır. Teminini sağladığımız ürün ile ilgili bilgi sahibi olmak isteyen birçok iş ortağımız ile bu yolda yürüyoruz. Çözümünü sunduğumuz tüm IT ihtiyaçları ile ilgili her türlü eğitimi yerinde veya uzaktan eğitimle sağlamaktayız

Bilişim Teknolojileri trendleri ve haberleri konusunda güncel kalın!

Lotus Bilişim Teknolojileri E-posta Haber listemize katılın ve bilişim teknolojileri trendleri ve haberi ile ilgili tüm güncellemeleri alın. Dilediğiniz zaman E-posta listemizden çıkabilirsiniz…

Tebrikler, abone olundu. Ops! Bir hata ile karşılaşıldı.

Profesyonellik ve Güvenin Birleşimi

Hizmetlerimiz

Altyapı Tasarım ve Projelendirme

Veri Merkezi (Data Center) Projelendirme

Network Projelendirme

Eğitim Hizmetleri

Çözümlerimiz

Sunucu Masaüstü Sanallaştırma

Veri Depolama ve Yedekleme

Felaket Kurtarma ve İş Sürekliliği

Siber Güvenlik Çözümleri

Ağ Güvenliği

Uç Nokta Ve Mobil Uygulama Güvenliği

DLP

Fidye Yazılım Koruması

MDM Mobile Device Management

© 2024 Lotus Bilgi Teknolojileri | Tasarım Uidea

Bilişim Teknolojileri trendleri ve haberleri konusunda güncel kalın!

Haber Listemize Hemen Katılın

Başarıyla abone oldunuz! Ah! Bir şeyler ters gitti lütfen tekrar deneyin.
Teşekkürler, şu an katılmak istemiyorum...