Çözüm Ortaklarımız

SOPHOS
TrendMicro
McAfee
Juniper
Fortigate
Palo Alto
LogSign
D-Link
Cisco
HP
Dell
Acronis
Veeam
VMWare

Her markanın kendi yetkin olduğu alanda çözüm ortakları vardır. Lotus Bilgi Teknolojileri biz de yetkin olduğumuz bilişim alanında pek çok uzman marka ile çözüm ortaklığı yapıyoruz. Her biri alanında yetkinlik kazanmış markalar ile bilişim alanında güvenli bir şekilde çalışıyor, size kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Güvenlik teknolojilerinde dünyada öncü olan  konularında yetkin çözüm ortaklarımızın ürünlerini kurum olarak kullanabilir, bilgisayarlarınızı çeşitli virüs yazılımlarına karşı koruyabilirsiniz.  Güvenlik teknolojileriyle ilgili olarak çözüm ortaklarımız arasında  SOPHOS, TrendMicro, McAfee,Juniper, Fortigate, Palo Alto, LogSign gibi ağ güvenliği hizmetlerini sunan konusunda mükemmeliyetlerini ispatlamış markalar yer alır.

Bilişim sektöründe daima teknolojik ürünlere ihtiyacımız oluyor. Bu ürünler için birbirinden kaliteli ürünler tasarlayan çözüm ortaklarımıza başvuruyoruz. D-Link,  hem konutlar hem de kurumsal ağ ekipmanları tasarlayan çözüm ortaklarımızdan sadece birisidir. Cisco Systems kurumsal bilgisayarlarınız arasında haberleşmeyi sağlayan cihazlar tasarlar. Kurumsal ağlarınız arasında haberleşmeyi sağlamak istediğinizde bu konuda yetkinliğini kanıtlamış olan çözüm ortağımız Cisco Systems ile çalışıyoruz. Çözüm ortaklarımız arasında yer alan Dell ve Hp masaüstü ve kişisel bilgisayarların yanı sıra sunucular, depolama, ağ aygıtları ve hiper düzeyde yakınsanmış altyapı konusunda da yardımcı oluyor. Bununla birlikte her iki çözüm ortağımız da güvenlik teknolojileriyle ilgili Lotus Bilgi Teknolojileri’ne katkıda bulunuyor. Çözüm ortaklarımız arasında önemli bir yeri olan Veeam ve VMWare ile hiperbütünleşik ortamda kurumunuzun verilerini koruyarak istenmeyen kişiler tarafından ele geçirilmesini önlüyoruz.

Lotus Bilgi Teknolojileri olarak siber güvenlik çözümlerimiz de bulunuyor. Çözüm ortaklarımız arasında bulunan KALGAN ile güncel etkili fidye yazılımı önleme sistemi üzerine birlikte çözümler üretiyoruz.  KALGAN, içerik çözme ve yeniden yapılandırma sistemidir. İçeriği çözerek yeniden yapılandıran KALGAN dosyaları tarar ve kötü amaçlı yazılımları tesirsiz hale getiren önleyici bir prosestir. Açıkçası, KALGAN kurumunuzun bilgi güvenliğini korur.

Lotus Bilgi Teknolojileri' nin çözüm ortakları arasında yer alan  Centerity AIOps & BSM, sofistike kurum içi bulut ve hibrit teknoloji ortamları için bir araya gelmiş olan kurumsal sınıf BT Operasyon Analitiği sunar. (Burayı başka türlü yazamadım bu nedenle pligarism çıkabilir) Çözüm ortağımız hem karı hem de zararı ve müşteri memnuniyetini etkileyen çeşitli hizmetler için hizmet seviyesi anlaşmalarını (SLA) sağlar. Böylece, yöneticilere  teknoloji yığınlarından gelen doğru ve uçtan uca verilere göre karar verme olanağı sağlar.

Çözüm ortaklarımızdan TDCOMM ile güvenli GSM ağı oluşturuyoruz. Böylece, GSM şebekeleri afet, terör gibi olaylar karşısında devre dışı kaldığında  cep telefonları arasında güvenli olarak iletişim sağlıyoruz.

Lotus Bilgi Teknolojileri olarak çözüm ortaklarımızla birlikte hizmet verdiğimiz kurum ve kuruluşların bilişimle ilgili her türlü sorununu çözmekten gurur duyuyoruz.